Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004)

2 posters

Goto down

Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004) Empty Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004)

Odoslať  caroba Ut júl 14, 2009 3:20 pm

Catch that Kid

Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004) Kid


Rola: Maddy
Réžia: Bart Freundlich
Produkcia: Andrew Lazar Uwe Schott
Scenár: Nikolaj Arcel & Hans Fabian Wullenber
Production Company: Fox 2000 Pictures
Premiéra: 6. februára 2004
SK: Chyťte to dievča
Žáner: akčný/dobrodružný/komédia/kriminálny/rodinný
Celosvetový zárobok: $16,930,762
Hrajú: Kristen Stewart, Corbin Bleu, Max Thieriot, Jennifer Beals, Sam Robards, John Carroll Lynch, James LeGros, Michael Des Barres, Audrey Wasilewski, Meagen Fay, Kristen Kerr
Summary: Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo s Maddy, Gusom a Austinom, troma deťmi na supertajnej misii! Sú to blízki a talentovaní kamaráti: horolezkyňa šampiónka, počítačový génius a mechanik špecializujúci sa na najmodernejšie vozidlá. Ich úloha: dostať sa do dobre zabezpečeného bankového trezoru a uskutočniť najväčšiu krádež, akú kedy ich trieda videla- a to všetko kvôli chorému otcovi Maddy. Majú úplne spoľahlivý plán, ale ešte nemajú vek riadenie auta!

FOTKY

caroba
Temný admin
Temný admin

Počet príspevkov : 31
Join date : 13.07.2009

Návrat hore Goto down

Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004) Empty Re: Catch that Kid - Chyťte to dievča (2004)

Odoslať  kris Po júl 20, 2009 10:16 pm

opat film, ktory som si stiahla len koli kris no ako super to zahrala fakt v tom veku ale ten film je pre nizsiu vekovu kategoriu Wink keby som ho videla v mladsom veku tak by som ho asi milovala Very Happy
kris
kris
Vampire
Vampire

Počet príspevkov : 717
Join date : 15.07.2009
Age : 34
Bydlisko : SNV

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.