Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen at Teen Choice Awards 2009

+3
kris
KStewFan
LaDy Sanna
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  Stormy Št marec 04, 2010 4:48 pm

Mne sa veľmi páčili Kristenine šaty na premiére New Moon, tuším v New Yorku Very Happy Dala by som čokoľvek za tie šaty - boli proste božské Very Happy A potom sa mi veľmi páčili i šaty, ktoré mala na Teen Choice Awards (tuším, teraz si nato rýchlo proste nespomeniem Very Happy). Ale tých asi napodobeninu nenájdem Very Happy A potom sa mi páčilo tričko, premiéra New Moon, ale teraz neviem kde - taká zbraň na ňom bola Smile 
Stormy
Stormy
Crew
Crew

Počet príspevkov : 232
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Bydlisko : Krásnohorské Podhradie

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  ratis szwei Št marec 04, 2010 6:08 pm

to tricko wem asi to bola s taylorom v spanielsku alebo...... sa mi zda? newem
mne sa strasne pacili aj tie saty co mala na premiere twilight v rime tie biele
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  Stormy Št marec 04, 2010 9:42 pm

No neviem - už si nepamätám Very Happy Ale asi tam Smile
Stormy
Stormy
Crew
Crew

Počet príspevkov : 232
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Bydlisko : Krásnohorské Podhradie

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  ratis szwei Št marec 04, 2010 11:47 pm

tych premier je tak vela a hocikde ze clovek uz nema prehlad pri twilighte som mala
keby si mi dala niaku kristeninu fotku tak ti poviem z akej je premiery ale z NM premier ledva ledva
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  KStewFan Pi marec 05, 2010 11:48 pm

mne sa jej oblecenie v Mexiku, Brazilii a Londyne nepacilo ako bolo to nadherne ale ona to vzdy dohovadila niecim...v Mexiku mala tie divne topanky mam pocit, v Brazilii divny uces a v Londyne kilo makeupu LEN na tvari a sice tie saty boli sexy ale mne sa na nej nepacili

kamoska ked mi napisala ze Kris vypadala v LA na NM premiere ako princezna tak som okamzite rano zapla PC, co nerobievam a videla tie fotky. Slzy mi isli do oci. Ona bola fakt ako princezna...ako nadherna princezna Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 452923
KStewFan
KStewFan
Cullen
Cullen

Počet príspevkov : 935
Join date : 18.07.2009
Age : 35
Bydlisko : Trenčín

https://www.facebook.com/kawaiiMiMi

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  ratis szwei So marec 06, 2010 2:23 am

to ja zapinam pocita rano dost casto :-))))
kolkokrat aj kvoli kristen ci neni nieco nove co som este vecer nezastihla :-)))))))
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  Stormy So marec 06, 2010 2:26 pm

Kris tiež občas stúpi vedľa Smile To je pravda, ale hneď nato to stojí zato, pretože vyzerá úžasne Smile Preboha, zase mám melancholickú náladu a najradšej by som sadla na lietadlo a šla do LA, objala ju a povedala jej ako ju obdivujem a že jej filmy sú úžasné i to ako sa vyjadruje. Nie som normálna, mám taký pocit... určite by sa na mňa pozrela ako na blázna, kebyže ju cudzia osoba, ktorú v živote nevidela, z ničoho nič objíme Very Happy mám divné predstavy :DI ja PC zapínam hneď ráno - pozriem sa čo nové u Kris, čo nové vo Fantasy svete a potom vypínam, pretože nikde nikoho Very Happy
Stormy
Stormy
Crew
Crew

Počet príspevkov : 232
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Bydlisko : Krásnohorské Podhradie

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  ratis szwei So marec 06, 2010 4:33 pm

stormy: to by ta skor niaky ochrankar odsotil :-)
baby ale povedzte me ze mi niesme ako tie jaciace baby co si newazia akych ludi maju pod nosom.....
my sme sofistikovane mudre a solidne mlade damy :-)
jooooooooooooooooooooooooo rock AND roll
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  KStewFan Ut marec 09, 2010 2:15 am

neuverite ale moj vysneny ciel co sa tyka Kris je prist za nou ked pri nej nebude Ruth ani nikto z ochranky dokonca ani Patizon a spytat sa jej ci ju smiem objat...to je jedine co si prajem a povedat jej aka je super a ako mi zmenila zivot a co na nej mam rada
ale zas uz som pred par dnami poslala jednej babene na Scrapbook pre Stew dopis takze ja uz nemam co jej povedat LOL Very Happy dokonca som ju varovala, ze AK sa jej niekto spyta, aby povedala ROBSTEN alebo sa jej spytaju ci vie co to je tak teraz diky mne uz bude vediet Very Happy

napriklad podla mna Stew ani nemoze stupit vedla co sa tyka oblecenia pretoze ona sama ma vkus taky, ze ja by som zan dala svoj zivot a po druhe ma super stylistku s podobnym vkusom takze vzdy najdu nieco super pre nu Smile
KStewFan
KStewFan
Cullen
Cullen

Počet príspevkov : 935
Join date : 18.07.2009
Age : 35
Bydlisko : Trenčín

https://www.facebook.com/kawaiiMiMi

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  ratis szwei Ut marec 09, 2010 9:02 am

nom ona by ti to urcite dovolila
aj som uz nad tym premyslala ake by to bolo
a aj mna ovplyvnila vo vela veciach
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen at Teen Choice Awards 2009 - Stránka 2 Empty Re: Kristen at Teen Choice Awards 2009

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.