Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panic Room -Úkryt (2003)

4 posters

Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  caroba Ut júl 14, 2009 2:58 pm

Panic Room

Panic Room -Úkryt (2003) Panic_10


Práve rozvedená Meg Altmanová (Jodie Foster) sa so svojou dcérou nasťahuje do nového, nezmyselne obrovského domu, ktorého pôvodným majiteľom bol neznámy milionár. Ten si do neho zo strachu pred prepadnutím nechal zabudovať tajnú miestnosť určenú na úkryt pred zlodejmi. Jej nájomníci sú chránení pancierovými dverami a majú možnosť vďaka niekoľkým kamerám sledovať dianie prakticky v celom dome. Hlavnou výbavou je okrem ventilácie a potrieb určených na núdzové využitie, telefón napojený na nezávislú telefónnu linku. To, či všetko funguje tak ako má, sa Meg presvedčí už počas prvej a zároveň aj poslednej noci v novom sídle. O pol druhej ráno sa totiž rozhodne trojica zlodejov vykradnúť trezor, ktorý sa nachádza ukrytý priamo v tajnej miestnosti. Meg ich ale predbehne a spolu s dcérou sa dobrovoľne uväzní v úkryte. Núdzová linka nefunguje a odhodlaní zlodeji vymýšľajú plán, ako sa dostať k trezoru.
Bola za túto rolu bola nominovaná na Young Artist Award (Best Performance for Leading Young Actress v PANIC ROOM v roku 2003), ale bohužial nevyhrala.

FOTKY

caroba
Temný admin
Temný admin

Počet príspevkov : 31
Join date : 13.07.2009

Návrat hore Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Re: Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  KStewFan So júl 18, 2009 1:40 pm

toto je môj najobľúbenejší film už odkedy som ho videla Embarassed a v živote by som neverila, že tam hrala aj Stew Shocked to som sa dozvedela až teraz tak som musela okamžite si ho pozrieť zas a som nemohla od Stew odtrhnúť oči Embarassed
KStewFan
KStewFan
Cullen
Cullen

Počet príspevkov : 935
Join date : 18.07.2009
Age : 35
Bydlisko : Trenčín

https://www.facebook.com/kawaiiMiMi

Návrat hore Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Re: Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  kris Po júl 20, 2009 10:17 pm

presne tak,ako najoblubenejsi moj zas nie je ale mam ho rada a ked som sa tiez len teraz dozvedela, ze tam kris hra a vzapati to slo na markize tak tiez som vkuse na nu pozerala Very Happy
kris
kris
Vampire
Vampire

Počet príspevkov : 717
Join date : 15.07.2009
Age : 34
Bydlisko : SNV

Návrat hore Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Re: Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  Stormy Po august 17, 2009 11:09 pm

My to máme dlhé roky na videokazete, ale nikdy som si to nechcela pozrieť. Keď som sa však dozvedela kto tam hrá, šup kazeta do videa a len som otvárala ústa, ako vynikajúco zahrala postavu s cukrovkou. A keď som ju tam uvidela... nie je to môj najobľúbenejší film, ale určite patrí medzi tie naj Smile
Stormy
Stormy
Crew
Crew

Počet príspevkov : 232
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Bydlisko : Krásnohorské Podhradie

Návrat hore Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Re: Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  KStewFan Ut august 18, 2009 3:36 pm

mne sa páčil pretože vždy ked som videla to dievča tak som sa vedela do toho zažrat doslovne a sledovat už len diky tomu ako to zahrala a teraz som sa dozvedela že to bola Kris Laughing fakt super vykon na tak vtedy mladučke dievča
KStewFan
KStewFan
Cullen
Cullen

Počet príspevkov : 935
Join date : 18.07.2009
Age : 35
Bydlisko : Trenčín

https://www.facebook.com/kawaiiMiMi

Návrat hore Goto down

Panic Room -Úkryt (2003) Empty Re: Panic Room -Úkryt (2003)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.