Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky...

+4
LaDy Sanna
kris
Anita
Chrisssinka
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky... - Stránka 2 Empty Re: Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky...

Odoslať  Chrisssinka Po jún 21, 2010 8:08 pm

ratis szwei ďakujem ti veľmi krásne tongue
každopádne, stránka nebola istý čas funkčná, ale teraz už je a dúfam, že s ňou budete tentoraz oveľa spokojnejší. Za ten čas, čo tu nebola mi veľmi chýbala Wink
Chrisssinka
Chrisssinka
Admin & Fanpire
Admin & Fanpire

Počet príspevkov : 482
Join date : 13.07.2009
Age : 33

http://www.kristenstewart.sk

Návrat hore Goto down

Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky... - Stránka 2 Empty Re: Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky...

Odoslať  ratis szwei Ut jún 22, 2010 7:39 am

nemas za co :-D
boze ja som tak strasne stastna ze si to obnovila :-D
ani si to nevies predstavit aj toto forum mi strasne chybalo a vsetko co sa tykalo tejto stranky, lebo ako som sa uz vyjadrila chodila som potom aj na ine fanusikovske weby ale tento twoj mam zo vsetkych najradsej a ked si zrusila web dost ma to mrzelo ale uz si spat a ja sa starsne tesim :-D

tak good luck!
a nech ti to dlho vydrzi :-D
ratis szwei
ratis szwei
Crew
Crew

Počet príspevkov : 247
Join date : 28.02.2010
Age : 30

Návrat hore Goto down

Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky... - Stránka 2 Empty Re: Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky...

Odoslať  Stormy Ut február 08, 2011 7:25 pm

Je skvelé, že sa to tu opäť obnovilo Smile Som taká nadšená! Pevne verím, že sa to opäť oživí i tu na fóre Smile
Stormy
Stormy
Crew
Crew

Počet príspevkov : 232
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Bydlisko : Krásnohorské Podhradie

Návrat hore Goto down

Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky... - Stránka 2 Empty Re: Kristen Stewart. Sk - návrhy a pripomienky...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.