Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

3 posters

Goto down

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) Empty Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

Odoslať  caroba Ut júl 14, 2009 3:28 pm

Fierce People

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) People


Rola: Maya
Réžia: Griffin Dunne
Podľa knihy: Dirk Wittenborn
Scenár: Dirk Wittenborn
Produkcia: Nick Wechsler & Griffin Dunne
Production Company: Industry Entertainment
Premiéra: 30. novembra 2007
Žáner: dráma
Celosvetový zárobok: $195,866
SK: Neľútostná rasa
Hrajú: Diane Lane, Anton Yelchin, Donald Sutherland, Chris Evans, Kristen Stewart, Christopher Shyer, Paz de la Huerta, Blu Mankuma, Elizabeth Perkins, Gary Chalk, Branden Williams, Will Lyman
Summary: Keď polícia zadrží Finna pri kúpe kokaínu, ktorý je určený pre jeho matku, sú jeho prázdniny v ťahu. Mal stráviť leto so svojim otcom, ktorý je antropológ a študuje v Južnej Amerike jeden primitívny kmeň. Namiesto toho ho však čaká leto v južnom ""kmeni". Sťahuje sa s matkou k jej milencovi a do jednej z najbohatšch štvrtí Ameriky. Finn čoskoro začne prepadať životu v luxuse a to so všetkým - autá, sex a drogy. Veci sa však začnú vymykať kontrole a on zistí, že za všetko sa musí platiť.

FOTKY

caroba
Temný admin
Temný admin

Počet príspevkov : 31
Join date : 13.07.2009

Návrat hore Goto down

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) Empty Re: Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

Odoslať  kris St júl 15, 2009 9:05 pm

na toto som videla len ukazku Very Happy ale nejak ma to nezaujalo ale mozno si to koli kris pozriem ale tak neviem no Very Happy
kris
kris
Vampire
Vampire

Počet príspevkov : 717
Join date : 15.07.2009
Age : 34
Bydlisko : SNV

Návrat hore Goto down

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) Empty Re: Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

Odoslať  KStewFan So júl 18, 2009 1:39 pm

ja som ho videla celý a lepší film som nemohla vidieť
ja neviem prečo sa mi takéto filmy zo starších čias páčia Embarassed ale v živote by som neverila, že Stew dokáže byť takáto vášnivá a vyberá si takéto scény aké mala aj v tomto filme Laughing
KStewFan
KStewFan
Cullen
Cullen

Počet príspevkov : 935
Join date : 18.07.2009
Age : 35
Bydlisko : Trenčín

https://www.facebook.com/kawaiiMiMi

Návrat hore Goto down

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) Empty Re: Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

Odoslať  kris Ne júl 19, 2009 8:20 pm

idem si to stiahnut Very Happy ved tam hraje aj chris evans som uplne zabudla Smile
kris
kris
Vampire
Vampire

Počet príspevkov : 717
Join date : 15.07.2009
Age : 34
Bydlisko : SNV

Návrat hore Goto down

Fierce people - Neľútostná rasa (2005) Empty Re: Fierce people - Neľútostná rasa (2005)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.